Servis aut & pneumatik

call 603 316 755 call 733 211 101

Naše služby

Úvod  ❯  Naše služby

Popis služeb našeho auto – pneuservisu v Brně

Odborná výměna pneumatik včetně přesného vyvážení na stacionárním zařízení.

Přednost pneuservisu GOLEM

Tradice společnosti, odbornost a profesionalita servisních služeb, nejmodernější strojní vybavení.

Proč si nás vybrat?

Značka GOLEM – záruka kvality a spolehlivosti poskytovaných služeb.

Popis

V současné době, kdy na silnicích jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají kilometry rychlostních silnic a dálnic, kdy přibývá na silnicích počet vozidel a s tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění – právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik tedy nedílně souvisí i odbornost pneuservisu. Právě u nás, v naší prodejní a servisní síti, se zákazníkovi dostává nejen odbornosti z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jedná se nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale i informace o nosnosti pneumatik, kategorii rychlosti, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu.

Naši servisní mechanici spolu s prodejním personálem se pravidelně vzdělávají a jsou na prezentaci nabídky sortimentu, odborně provedenou práci i na kvalitu dokonale připraveni. Dovedou zákazníkovi nejen nabídnout správnou pneumatiku pro jeho vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně – a to co je dnes velmi důležité – provedou odborný pneuservis. Většina našich servisních mechaniků má zároveň i odbornost automechanika. V tom se lišíme od mnoha servisů, které nabízí obdobnou službu. V odbornosti, nabídce a kvalitě odvedené práce. Naší další nespornou výhodou před konkurencí je prostředí, ve kterém tuto činnost vykonáváme, strojní vybavení a přístroje, které k této práci používáme. Mnoho spokojených zákazníků, kteří si k našim mechanikům vybudovali již mnohdy osobní vztahy, je toho důkazem.

Snažíme se, aby každý zákazník poznal výhody návštěvy provozovny GOLEM a využil naší servisní nabídky! Poznejte je i vy! V kvalitě a odbornosti je naše výhoda před konkurencí!

Bloková výjimka EU č.461/2010

Náš autoservis se řídí touto výjimkou, která udává, že po kompletní inspekci a údržbě dle pokynů výrobce vozidla zůstává i v nezávislém autoservisu záruka vozidla zachována. V našem servise používáme pouze náhradní díly, které odpovídají originální specifikaci. Každý zákazník má právo provést všechny placené výkony v autoservisu GOLEM, aniž by tím přišel o záruku.