Servis aut & pneumatik

call 603 316 755 call 733 211 101

Servis klimatizace

Úvod  ❯  Servis klimatizace

V současné době je většina automobilů vybavena systémem klimatizace vnitřního prostoru. Tento prudký rozvoj sebou také přináší mnoho důležitých informací a poznatků, které je třeba znát pro to, aby nám klimatizační systém co nejlépe a nejdéle sloužil. I zde platí, že náležitá péče a údržba jsou naprostým základem pro kvalitní a dlouhodobou funkci systému.

Běžný postup při údržbě klimatizace:

Minimálně jednou ročně je také vhodné vyměnit kabinový (pylový) filtr a provést desinfekci výparníku a větracího systému, aby se předešlo množení bakterií a tvorbě nežádoucího zápachu. Doporučujeme desinfekci ozónem. Na desinfekci ozónem se podívejte sem.

Pravidelnou údržbou klimatizací našich zákazníků zvyšujeme pohodu a příjemné prostředí v automobilu, čímž přispíváme k bezpečnosti silničního provozu.

Chcete mít auto ve vůni ? Kupte si navíc speciální sprej SONAX/VALEO/MOTIP – čistič klimatizací, který snadno a rychle odstraní příčiny zápachu z klimatizačního systému. Při silném zápachu však doporučujeme použít službu desinfekce ozónem.

Desinfekce ozónem:

Více naleznete na těchto stránkách: desinfekce ozónem


Cena desinfekce vozidla je od 300,- Kč s DPH
(Např.: Škoda Fabia, Peugeot 207, Škoda Octavia, Ford Focus apod.)