Servis aut & pneumatik

call 603 316 755 call 733 211 101

O nás

Úvod  ❯  O nás

Naše společnost GSM centrum s.r.o., která provozuje tento servis Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Moderní metody a postupy o které se neustále zajímáme a které stále zdokonalujeme nám umožňují nabídnout Vám, jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Náš profesionální tým je Vám vždy k dispozici při řešení všech případných otázek. Individuální přístup a kvalitní služby, to u nás nejsou jen prázdná slova, ale realita.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Navštivte nás v naší provozovně, nebo kontaktujte přes internet a my Vám zaručujeme, že budete vždy plně spokojeni. Těšíme se na Vás, každý nový úkol je pro nás výzvou…

Hledáte spolehlivý a rychlý autoservis a pneuservis? V brněnské provozovně na ulici Vídeňská 89 Vám nabízíme kvalitní pneumatiky a špičkové služby týmu zkušených profesionálů. Pečlivě vybíráme jednotlivé značky a typy jak pneumatik, tak sortimen náhradních dílů, aby co nejlépe vyhovovaly nárokům občasných i profesionálních řidičů.

Podívejte se, jaké služby najdete v servisu golem.

David Vávra
jednatel společnosti